Letný výpredaj, doplňte svoj šatník na dovolenku za výhodné ceny!

adidas RESPONSE BOOST TECHFIT M M29769

Kód: 3137/UK095 Zvoľte variant
Akcia
Neohodnotené
114,95 € –39 %
adidas RESPONSE BOOST TECHFIT M M29769
114,95 € –39 % 69,90 €
Veľkosti UK - EU:
Môžeme doručiť do:
26.06.2018 Zvoľte variant
Skladom

adidas pánska bežecká obuv

Detailné informácie

Podrobný popis

ADI logo S45

adidas RESPONSE BOOST TECHFIT M pánske bežecké topánky s technológiou BOOST™

* zvršok: textil syntetika a elastický Techfit™
*- originálne pomenovanie farieb: solar blue2 s14/running white ftw/black 1
Technológia:

BOOST™

Revolučná návratnosť energie, dokonalé odpruženie, optimálne prispôsobenie a nezávislosť od teploty: adidas predstavuje Energy Boost, technológiu odpruženia, ktorá umožňuje najvyššiu návratnosť energie v bežeckom priemysle. Vďaka tomu beh už nikdy nebude taký, ako predtým.

Energia a odpruženie

Základom novinky BOOST™ je revolučná technológia materiálu. Partner adidasu BASF, svetový líder v chemickom priemysle, vytvoril inovatívny vývojový proces, v ktorom pevný granulát (TPU) doslova exploduje a mení sa na tisícky miniatúrnych energetických kapsulí, ktoré tvoria jedinečnú medzipodrážku tejto obuvi.. Vďaka svojej výnimočnej vnútornej štruktúre, energetické kapsule uchovajú a následne uvoľňujú energiu s každým krokom oveľa efektívnejšie. Testy, ktoré uskutočnil inovačný tím adidas (ait.) preukázali, že vysoko trvácny materiál, ktorý sa nachádza jedine vo výrobkoch označených Energy Boost, poskytuje najvyššiu návratnosť energie v bežeckom priemysle.

“Poslaním značky adidas je vyvíjať inovatívne produkty, vďaka ktorým môžu atléti podávať lepšie výkony. Vyvinutím BOOST™ sme spôsobili revolúciu v odpružení, ktorá znamená najvyššiu návratnosť energie v tomto odvetví,” hovorí Eric Liedtke, riaditeľ sekcie Sports Performance. “Jedným slovom, Energy Boost je novou bežeckou super obuvou, ktorá prepíše bežecké dejiny..”

Bernd Wahler, riaditeľ pre inovácie adidas, dodáva: “BOOST™ je revolučný materiál, ktorý pre dosiahnutie najpohodlnejšieho behu všetkých čias, rieši zvyčajnú dilemu medzi mäkkosťou a pohodlím na jednej strane a medzi tvrdosťou a požadovaným odpružením na strane druhej. Vďaka tomu obuv reaguje na každý váš krok a vy to pocítite od prvého

momentu, ako si ju obujete. BOOST™ nastavuje nový štandard nie len v oblasti bežeckej obuvi, ale aj v celom priemysle a v oblasti pokrokových produktov.”

Energia a podmienky

Nový materiál odpuženia poskytuje nielen najvyššiu návratnosť energie v priemysle, ale zároveň si za takmer akýchkoľvek podmienok uchováva svoje vlastnosti na jedinečnej úrovni. Inovačný tím adidas (ait.) skúmal, ako penový materiál BOOST™ reaguje pri rôznych teplotách v porovnaní s štandardnou penovou výplňou EVA, ktorá sa zvyčajne používa vo väčšine bežeckej obuvi.

Tieto testy preukázali, že v rozmedzí od +40 do -20 stupňov Celzia je pena BOOST™ trikrát viac odolná voči teplotám ako štandardný materiál EVA, a tým umožňuje plynulejší beh.

Energia a pohodlie

Inovácia prekračuje hranice technológie revolučnej medzipodrážky. Zvršok obuvi Energy Boost s technológiou adidas Techfit a vysoko trvácnym, elastickým polyuretánom zaručujú optimálne pohodlie a spevnenie celého chodidla pri pohybe. Pružná a priedušná sieťovina zaručuje pri behu dokonalú priľnavosť k ponožke, zatiaľ čo pásy vedúce naprieč zvrškom poskytujú cielenú podporu a stabilizujú chodilo tam, kde to potrebuje.

Energia pre tvoj beh

Bežecká obuv Energy Boost je celosvetovo dostupná od 27.2.2013 v športových predajniach adidas, vo vybraných maloobchodoch a v internetových obchodoch.

Dodatočné parametre

Kategória: Pánska obuv
Záruka: 2 roky

adidas BOOST

adidas BOOST

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: